O nás

Hypokram.cz je internetový hypoteční portál, kde se na straně jedné setkávají zájemci o hypoteční úvěry a na straně druhé na portálu Hypokram.cz nezávislé banky a hypoteční makléři, kteří reagují na zadané poptávky po úvěrech svými nabídkami. 

Vložení poptávky je nezávazné a zdarma. Každou zadanou poptávku po úvěru ověřuje telefonista, aby si se zájemcem o úvěr upřesnil zadané údaje a odpověděl mu na případné dotazy. Následně předává kontakt některému z hypotečních specialistů registrovaných bank nebo poradenských společností. Ti zpracují konkrétní nabídku a dohodnou s klientem další kroky a individuální realizaci hypotečního úvěru.

Tím, že nabídky na hypoteční úvěry zpracovávají reální lidé, se Hypokram.cz výrazně odlišuje od internetových hypotečních kalkulaček, kde jsou nabídky zpracovávány „strojově“. Takto vytvořená nabídka má mnohem větší přidanou hodnotu, jelikož hypoteční specialista již v telefonu klienta upozorňuje na rizika, proč by jeho úvěr nemusel být schválen nebo mu vysvětluje, jak jinak je potřeba poptávku zadat, aby se na ni dala vytvořit relevantní nabídka.

Napište nám